List of Subject Classifications Records

Browse Results (10 results found)

Subscribe to the RSS feed for this result set


  Abstract Views File Downloads ResearcherID Citation Count
God├│ov├í, Be├íta: Anal├Żza finan─Źnej situ├ície podniku na z├íklade ├║dajov z ├║─Źtovnej z├ívierky. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Ficzov├í, Martina: Anal├Żza motiva─Źn├ęho procesu zamestnancov Soci├ílnej pois┼ąovne a aspekty person├ílneho mana┼żmentu. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Varga, Miroslav: Anal├Żza n├íkladov podniku ako z├íkladnej kateg├│rie mana┼ż├ęrskeho ├║─Źtovn├şctva. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009. 1    
┼ákrab├ík, Peter: Anal├Żza vn├║tropodnikovej dopravy s vyu┼żit├şm n├ístrojov logistiky vo vybranom podniku. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Bugri, Matej: Finan─Źn├í anal├Żza v spolo─Źnosti IBM, a.s.. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Feren─Ź├şkov├í, Lucia: Finan─Źn├í anal├Żza vybran├ęho stredn├ęho podniku. Samostatn├ę oddelenie mana┼żmentu FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2007. 8    
Ide┼íicov├í, Katar├şna: Intern├Ż audit ako n├ístroj riadenia a kontroly v ZSR. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Pastuchov├í, ┼Żofia: Marketingov├ę postupy na internete a ich aplik├ícia v podmienkach spolo─Źnosti Sun Marketing, s r. o.. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.      
Re─Źi─Ź├ír, Jakub: Motiva─Źn├Ż proces pracovn├şkov a riadenie ─żudsk├Żch zdrojov v Biont, a.s.. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009. 3    
Tur├íkov├í, Alexandra: Teoretick├ę a praktick├ę aspekty pracovnej motiv├ície vo v├Żrobnom podniku. Oddelenie mana┼żmentu chemick├Żch a potravin├írskych technol├│gi├ş FCHPT, Slovensk├í technick├í univerzita, 2009.